★★★★★

Pięć kroków do udanych inwestycji w nieruchomości, nawet w czasie kryzysu

Adrian Chrzanowski - 07 / September / 23 17 Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

 

Obecnie roczny zwrot z nieruchomości na poziomie 40-60% nie jest możliwy. Jeśli realna roczna inflacja spadnie poniżej 30%, bogactwo spadnie w ciągu trzech lat. Szczerze mówiąc, jeśli zainwestujesz teraz, „będziesz biedniejszy niż wszyscy inni”. Co to znaczy? - Aby chronić swój kapitał, należy dążyć do stopy zwrotu równej lub nieco wyższej od inflacji.

Każdy zawsze od czegoś zaczyna. Jeśli wybrałeś już ścieżkę pasywnego dochodu i zachowania kapitału, to prędzej czy później Twoje kroki poprowadzą Cię na ścieżkę zwaną „inwestowaniem w nieruchomości”.

Klasyczne rynki (takie jak modne tematy, takie jak kupno i odsprzedaż nowych budynków) nie pozwalają na nic zarobienie, ponieważ nagrody są tego warte. Inwestorzy, którzy są na wczesnym etapie projektu i faktycznie są z deweloperami, mogą zarobić nawet do 35%. I oczywiście bardzo ważne jest, w jakim projekcie ten artykuł zostanie uwzględniony.

Wygląda na to, że cały czas o tym mówią, ale najwyraźniej ponad połowa światowych pieniędzy jest inwestowana w nieruchomości, a inwestowanie w domy, mieszkania, biura i ogólnie grunty jest niemal koniecznością dla bogatych.

I wtedy pojawia się pytanie, od czego zacząć.

Dlatego przygotowaliśmy pięć kroków do udanego inwestowania w nieruchomości.

Krok 1. Określ pozycję wyjściową

Tak, tutaj wszystko jest bardzo proste. Musisz zrozumieć, jakie masz zasoby. w tym tymczasowe. Nieruchomości to kapitałochłonny biznes i od samego początku tej podróży obowiązuje zasada „im większy, tym lepszy”. Pod warunkiem oczywiście, że pieniądze zostaną mądrze zainwestowane.

Krok 2. Zdefiniuj swój cel

Jaki dochód chcesz otrzymywać? A może chcesz kupić i sprzedać określoną kwotę, aby zarobić pieniądze? Jaki jest główny cel ochrony kapitału? Początkujący inwestorzy muszą sami odpowiedzieć sobie na te pytania.

Krok 3. Wybierz strategię

Ten krok stanowi bardziej naturalną kontynuację poprzednich dwóch kroków. Kiedy już mamy punkty A i B, musimy dowiedzieć się, w którym kierunku podążać. Artykuł w Twoim profilu opisuje rodzaj inwestycji w nieruchomości, ale w skrócie masz do wyboru: - Zakup gruntu/budynków do wynajęcia. - Nabywanie gruntów/budynków w celu późniejszej odsprzedaży. Nieruchomość podzielona jest na budynki mieszkalne i komercyjne, co zapewnia wiele możliwości dochodu. Jednak więcej na ten temat w artykule.

Krok 4. Badanie rynku

Podobnie jak w biznesie, zanim w cokolwiek zainwestujesz, musisz zrozumieć warunki rynkowe. Powinieneś wiedzieć wszystko, co musisz wiedzieć o dynamice popytu, cenach, pułapkach rynkowych, złożoności dokumentów i ogólnie o wielu innych kwestiach. Zwłaszcza w tak burzliwych czasach jak teraz.

Krok 5. Aplikacja

A teraz działamy zgodnie z wybraną strategią i warunkami rynkowymi. Najpierw oczywiście coś kup. Wybór nieruchomości to osobny temat na osobny artykuł. Możesz to również sprawdzić na swoim profilu.

Teraz pojawia się szczególnie poważne pytanie. „Czy warto wchodzić na rynek nieruchomości w czasie kryzysu?” A odpowiedź jest prosta, warto. Ale bądź bardzo, bardzo ostrożny. Jeśli dana osoba nie ma doświadczenia w branży nieruchomości, najlepiej współpracować z kimś, kto ma doświadczenie w nieruchomościach.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

Pięć kroków do udanych inwestycji w nieruchomości, nawet w czasie kryzysu

Jeśli wybrałeś już ścieżkę pasywnego dochodu i zachowania kapitału, to prędzej czy później Twoje kroki poprowadzą Cię na ścieżkę zwaną „inwestowaniem w nieruchomości”.

07 / 09 / 23
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

Czy Bank Japonii zaostrzy politykę?Prognozy dziewięciu głównych banków Japonii

Komitet Polityki Pieniężnej (MPC) Banku Japonii zbierze się w piątek, 1 września. Czy Bank Japonii zaostrzy politykę w piątek?

29 / 08 / 23
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

Globalna gospodarka będzie nadal zwalniać pomimo oznak odporności i wznowienia aktywności w Chinach

Gdzie indziej, nagłe ponowne zaangażowanie Chin w świat przygotowuje grunt pod szybkie ożywienie aktywności gospodarczej. Globalne warunki finansowe uległy poprawie, ponieważ presja inflacyjna zaczęła słabnąć

08 / 08 / 23
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

Badanie zalet i wad finansowania pari-passu на dzisiejszym rynku

Finansowanie pari-passu jest popularną elastyczną metodą finansowania w dzisiejszym świecie biznesu. Jego największą zaletą jest równe traktowanie inwestorów, co daje każdemu równe szanse na spłatę kapitału. Finansowanie pari-passu może być jednak bardziej złożone niż finansowanie koncesyjne i wiąże się z pewnym ryzykiem.

02 / 06 / 23
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

Straty platformy wirtualnej. Cyberprzestępczość.

Zbrodnia w świecie kryptowalut! Platforma Beanstock padła ofiarą cyberprzestępców, którzy ukradli prawie 200 milionów dolarów. Atakujący zaatakowali mechanizm zarządzania i przenieśli aktywa o wartości 182 milionów dolarów w różnych kryptowalutach. Incydent spowodował gwałtowny spadek wartości monety BEAN, ale cały rynek kryptowalut odnotował spadek.

30 / 05 / 23
Kilka kroków do udanych inwestycji w nieruchomości w czasach kryzysu

RYZYKO KONCENTRACJI: SYTUACJA TYPOWA DLA 1999 R

Rosnący wpływ gigantów technologicznych na indeks S&P 500 budzi obawy o koncentrację. Pięć dużych spółek odpowiada za większość wzrostu indeksu, podczas gdy inne spółki osiągają gorsze wyniki. Inwestorzy są ostrożni ze względu na ryzyko recesji i wysokie mnożniki wyceny. Pomimo niepewności gospodarczej, giganci technologiczni nabierają rozpędu.

28 / 05 / 23