Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Adrian Chrzanowski - 21 / lipca / 22 165 Akcje Alphabet

Akcje Alphabet (GOOGLE) mogą wzrosnąć w krótkim okresie, gdy pesymizm inwestorów osiągnie ekstremalny poziom.


Akcje Alphabet mogą wzrosnąć, gdy pesymizm inwestorów osiągnie skrajne poziomy

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

Jednak w najbliższych tygodniach akcje Alphabet mogą zacząć odbić się na wszystkich giełdach, biorąc pod uwagę techniczną konfigurację i bardzo znaczący pesymizm inwestorów.


Rzeczywiście, podobnie jak w maju, akcje Alphabet mają stosunkowo podobne objawy do badań nastrojów inwestorów na historycznie niskim poziomie. Na przykład cotygodniowe badanie Banku Ameryki spadło do 0%, co jest niezwykle rzadkim wskaźnikiem, podczas gdy wskaźnik inteligencji inwestorów byka/niedźwiedzia spadł do 0,60, najniższego poziomu od 2009 roku.

W tym kontekście, gdy prawie wszyscy inwestorzy są pesymistami i w dużej mierze chronią się przed pogorszeniem koniunktury, kupując opcje sprzedaży (według badań SentimenTrader), najlepiej jest przyjąć irytującą postawę i przewidzieć odbicie w czasie, gdy nadmiar pesymizmu minie.


Akcje alfabetu mogą wzrosnąć do $2,500 w najbliższych tygodniach

Z punktu widzenia analizy technicznej widzimy też konfigurację bardzo podobną do tej, która była znana wcześniej w tym roku. Akcje konsolidują się od kilku tygodni powyżej głównego wsparcia na poziomie około 2050 USD, podczas gdy RSI odbiegają w górę. W marcu akcje Alphabet wzrosły o 15% po konsolidacji na kilka tygodni powyżej głównego wsparcia o około 2500 USD, podczas gdy RSI rozeszły się.

Dlatego nie jest zaskakujące, że akcje Alphabet wzrosły wraz z szerszymi rynkami giełdowymi i przetestowały swój niedawny rekord wynoszący około 2400 USD lub nawet poprzednie wsparcie w wysokości 2500 USD, zanim główny trend spadkowy nadal się utrzyma.

Oczywiście ta krótkoterminowa tendencyjna perspektywa zostanie anulowana, jeśli akcje spadną poniżej wsparcia $2050.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Akcje Alphabet

Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

21 / 07 / 22
Akcje Alphabet

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Gwałtowne przyspieszenie w dół dla dolara euro, osiągając kluczowe wsparcie 1,0300 po gwałtownym wzroście popytu na dolary amerykańskie po zmianie nastrojów na ryzyko.

08 / 07 / 22
Akcje Alphabet

Najlepsze inwestycje, na których należy się skoncentrować w 2022 r

Najlepsze inwestycje, to nieruchomości i ubezpieczenia nowej generacji, kryptowaluty, wynajem mebli, fundusze strukturyzowane, private equity, metaverse, inwestycje w innowacyjne sektory i zrównoważony SCPI.

28 / 06 / 22
Akcje Alphabet

Kontrakty terminowe na ropę Brent - lipiec 2022 (LCON2)

Dostęp do wykresów CFD dla kontraktów terminowych na ropę Brent w czasie rzeczywistym. Masz możliwość zmiany wyglądu wykresów, zmieniając skalę, typ wykresu, skalę oraz dodając własne analizy i wykresy niestandardowe. Możesz także zapisywać swoje analizy i tworzyć własne systemy. Aby zobaczyć pełną listę promocji, wybierz „Narzędzia” u góry menu.

30 / 05 / 22
Akcje Alphabet

Jak używać wskaźników wolumenu w handlu?

Jeśli handlujesz akcjami, giełda dostarcza informacji o wolumenie obrotu. Informacje te pozwalają zobaczyć, czy uczestnicy rynku wspierają trend cenowy. Na rynku forex sytuacja jest inna, ale inwestorzy nadal mogą uzyskać przegląd wolumenów.

25 / 05 / 22
Akcje Alphabet

Ceny gazu ziemnego: prognozy na 2021

Rynki towarowe mogą być interesujące dla inwestorów z wielu powodów. Informują nas w szczególności o tym, jak inne rynki finansowe mogą się rozwijać w mniej lub bardziej bliskiej przyszłości.

19 / 05 / 22