Najlepsze inwestycje, na których należy się skoncentrować w 2022 r

Adrian Chrzanowski - 28 / czerwca / 22 1025 Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Świat zmienia się szybko, szybciej i szybciej. Jesteśmy świadkami eksplozji innowacji i zakłóceń. Pojawienie się kryptowalut, oszałamiające, progresywne pojawienie się metaverse otworzy niesamowite możliwości.

Od prawie 15 lat w netinvestment staramy się zawsze zapewnić Ci dostęp i umożliwić Ci cieszenie się nie tylko najnowszymi wiadomościami i innowacjami na rynku inwestycyjnym i inwestycyjnym, ale także informować Cię na bieżąco o zmianach, abyś może również być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i zawsze być na najskuteczniejszej fali.

Z tych wszystkich powodów cieszę się, że mogę podzielić się z wami w tym przewodniku 10 najlepszymi inwestycjami, na których należy się skoncentrować w 2022 roku i gdzie zainwestować swoje pieniądze w 2022 roku.

Czy jesteś gotowy? chodźmy!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o najlepszych inwestycjach na rynku, możesz skontaktować się z konsultantem ds. inwestycji sieciowych, klikając tutaj.

1. Nieruchomości 3.0

Nieruchomości tak, oczywiście, ale nie wszystkie nieruchomości.

Tradycyjne nieruchomości, jak możesz mieć na myśli, obecnie przechodzą głębokie zmiany.

Zmieniają się nie tylko potrzeby i oczekiwania najemców, nie tylko metry kwadratowe nie są już wykorzystywane tak, jak jeszcze dwa lata temu, ale przede wszystkim wielka fala standaryzacji francuskich zasobów mieszkaniowych zbliża się pod względem zarządzania energią.

Rzeczywiście ostrzegaliśmy Cię od kilku lat i staraliśmy się informować Cię o tym, co dzieje się teraz: w obliczu gwałtownego wzrostu kosztów energii (np. +40% za gaz w 2021 r.) i obaw o środowisko, rząd nie miał innego wyboru, jak tylko ustanowić prawo.

To jest prawo energetyczne i klimatyczne.

Od stycznia 2022 r. każdy obiekt o zużyciu energii powyżej 330 kWh będzie podlegał obowiązkowym naprawom nie później niż w 2028 r.. Jeśli się martwisz, na pewno masz czas, ale powiedz sobie, że im dłużej będziesz czekać, tym wyższy będzie koszt naprawy.

Wytłumaczyliśmy Ci, dlaczego kupno nowej nieruchomości (na przykład poza planem lub sprzedaż poza planem) miało sens i umożliwiło w szczególności przezwyciężenie tego rodzaju rozczarowań. Dzięki temu prawu energetycznemu i klimatycznemu nieruchomości niskoenergetyczne właśnie przejęły prowadzenie pod względem atrakcyjności.

zalecane inwestycje netto:

Nieruchomość 3.0 jest zatem nieruchomością, która nie tylko wyraźnie spełnia obowiązki i ograniczenia tego prawa w zakresie zarządzania energią, ale także obejmuje i odpowiada na nowe oczekiwania i potrzeby najemców.

Co-living: jest to trend, który obserwujemy coraz częściej.

To nie tylko częściowo rozwiązuje problem braku mieszkań, zwłaszcza dla młodych ludzi, ale także oferuje właścicielowi znacznie atrakcyjniejszy dochód z wynajmu.

Oczywiście logistyka i konserwacja wymagają więcej pracy, ale ogólna wydajność jest wyższa.

Parter i domy z ogrodem: Dawno minęły czasy, kiedy nikt nie chciał mieć piwnicy (swoją drogą, nigdy nie wiedziałem dlaczego... ale hej).

Ze względu na blokady związane z Covidem Francuzi odczuwali niepohamowaną potrzebę świeżego powietrza, potrzebę oddychania, potrzebę przestrzeni i natury.

W związku z tym gwałtownie wzrosły ceny mieszkań zlokalizowanych na parterze z małym ogródkiem. To samo dotyczy oczywiście domów z ogrodami.

Ale nieruchomości 3.0 to także nieruchomości. Główne miasta Francji (i nie tylko Paryż…) wymyślają się na nowo i tworzą miasto przyszłości.

To miasto przyszłości jest ze sobą ściśle powiązane: wymiana i optymalizacja energii często generowanej przez ogniwa fotowoltaiczne, optymalizacja gospodarki odpadami, czujniki zanieczyszczeń, zarządzane i zautomatyzowane zarządzanie miejscami parkingowymi.

Real Estate 3.0 dba o dobre samopoczucie swoich mieszkańców, a także o planetę.

Stary kamień jest zawsze popularny, ale zasady gry, a tym samym oczekiwania, bardzo się zmieniły w ciągu ostatnich dwóch lat i wydaje się, że trend się utrzymuje.

Jeśli chcesz dać sobie największe szanse powodzenia swojej inwestycji i zarejestrować swoją inwestycję w nieruchomości na przyszłość i na dłuższą metę, najlepszą radą, jaką mogę ci udzielić, jest skontaktowanie się z jednym z naszych specjalistów ds. inwestycji. nieruchomości.

Nie wymaga dodatkowych kosztów i jest bardzo prosty. Po prostu skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie 05.56.44.79.94 lub zostaw swoje dane klikając tutaj.

2. Ubezpieczenie na życie BIAU

BIAU Life Insurance to koncepcja wymyślona przez wybitnego Stefana van Haffela (współzałożyciela netinvestment), której nie trzeba przedstawiać.

BIAU oznacza inwestycje na różne sposoby.

Rzeczywiście, wciąż zbyt często widzimy, ku naszemu wielkiemu rozczarowaniu, że wiele umów ubezpieczenia na życie otwieranych jest w bankach (oprócz kont oszczędnościowych), bardzo często w „historycznym” banku klienta i że te kurz, brakujące możliwości i cykle, w których te umowy po prostu nie są zarządzane lub, co gorsza, składają się tylko z wewnętrznych produktów bankowych, które chronią interesy wspomnianego banku bardziej niż interesy klienta. /p>

Ubezpieczenie na życie BIAU jest więc efektywnie zarządzanym) ubezpieczeniem na życie, tj. która żyje, która rozwija się, która jest regulowana zgodnie ze zmianami na rynku i sytuacji ekonomicznej i która nie pozostaje wegetować w oczekiwaniu, bezradna, na swoje ósme urodziny...

Tak więc, w szczególności ubezpieczenia na życie BIAU, składają się z funduszy i instrumentów, które rozwijają się i inwestują w kluczowych i obiecujących branżach, które omówię szczegółowo poniżej w rozdziale 8 tego przewodnika. .

Inne inwestowanie poprzez ubezpieczenie na życie oznacza również inwestowanie w fundusze i instrumenty, które korzystają z etykiet etycznych i moralnych, takich jak SRI (inwestycje odpowiedzialne społecznie) lub ESG (zarządzanie środowiskowe i społeczne).

Różne inwestowanie w ramach ubezpieczenia na życie przede wszystkim zapewnia, że produkty i wsparcie rzeczywiście i obiektywnie chronią Twoje interesy.

Od prawie 15 lat w netinvestment stawiamy sobie ten cel: otrząsnąć się z kurzu i sprawić, by zarządzanie pieniędzmi było dostępne dla jak największej liczby osób. Jeśli Ty również chcesz w końcu nadać trochę pikanterii i sensu swoim pieniądzom i zainwestować w ubezpieczenie na życie, które jest zdecydowanie aktualne, nic nie może być prostsze, po prostu skontaktuj się z nami tutaj.

3. Kryptowaluty

Trudne, jeśli nie niemożliwe, jest ignorowanie, kryptowaluty stają się coraz bardziej przedmiotem zainteresowania i debaty wśród Francuzów na temat oszczędności i inwestycji. Zaczęliśmy o tym opowiadać w 2019 roku.

W 2022 r. nie możemy już rozsądnie mówić o inwestycjach, a tym bardziej o "najlepszych inwestycjach", jeśli nie mówimy o kryptowalutach.

Jako wiodący gracz w sektorze, firma netinvestment już omówiła i dokładnie przestudiowała ten temat, a na stronie internetowej lub na naszym kanale Youtube znajdziesz wiele samouczków i filmów o kryptowalutach.

Jednak wydaje mi się oczywiste, że Twoje bogactwo i inwestycje powinny składać się, przynajmniej w niewielkiej części, z kryptowalut.

Na rynku jest ich ponad 14 000, a liczba stale rośnie.

Oczywiście nie wszystkie z nich są sobie równe i nie mogę zdecydowanie polecić skupienia się tylko na głównych (moneta Bitcoin, Ethereum, Ripple, Cardano lub Binance).

Kryptowaluty to nowa klasa zdecentralizowanych aktywów cyfrowych, które od kilku lat zyskują na popularności.

Wierzymy, że kryptowaluty staną się częścią globalnej rewolucji finansowej, są akceptowane przez coraz więcej organizacji i osób na całym świecie.

Bądź zadowolony z niewielkiej części swoich aktywów zainwestowanych w kryptowaluty i pamiętaj o podstawach inwestowania: nie spekuluj, trzymaj się podstaw i utrzymuj swoją pozycję przez kilka lat.

Kryptowaluty, jak każda inna klasa aktywów, są inwestycjami długoterminowymi.

Kolejny ważny parametr, jeśli chodzi o kryptowaluty: inwestuj tylko to, co chcesz stracić.

PRO WSKAZÓWKA. Gorąco polecam szkolenie, uczenie się i rozwijanie swojego mózgu, aby lepiej zrozumieć środowisko i podstawy tego, w co inwestujesz. Na szczęście netinvestment współpracuje z Tobą od 2010 roku.

Aby pójść dalej i stać się prawdziwym ekspertem w dziedzinie kryptowalut, polecam tę stronę: Formacrypto, jeśli chcesz poznać świat kryptowalut kompetentnie, skutecznie i informacyjnie.

4. Umeblowane wynajem

Zbyt często mówimy o inwestowaniu w nieruchomości jako o dużej, zunifikowanej całości.

Istnieje jednak wiele mikrorynków nieruchomości, sektorowych i geograficznych. Rzeczywiście, rynku nieruchomości w Levallois-Perret nie można porównać na przykład z rynkiem na obrzeżach Nantes . To po prostu nie jest powiązane.

Cóż, tak samo jest z umeblowanym domem. Nie wszystko można wynająć umeblowane.

Mówiąc prościej, masz trzy główne podrodziny w dużej rodzinie wynajmów z meblami.

 

 

Po pierwsze, jest to tylko mała odmiana klasycznego inwestowania w nieruchomości, jakie wszyscy znamy: kupuję w pobliżu mojego domu (ponieważ jest to zdecydowanie lepsze niż gdziekolwiek indziej...), odstawiam meble i wynająć to wszystko w umeblowanym wynajmie całorocznym.

Korzyść: łatwa do zrozumienia.

Wada: sam muszę wszystkim zarządzać i jestem narażony na wszystkie klasyczne ryzyka i niebezpieczeństwa związane z inwestowaniem w nieruchomości: ryzyko niewynajmowania, możliwa sezonowość, klęski żywiołowe, miejsca pracy, redukcja atrakcyjność terenu, zniszczenia, szkodliwość pracy, opłaty itp.

Ten rodzaj inwestycji jest najlepszy, jeśli kochasz rzemiosło i masz czas na poświęcenie się zarządzaniu nieruchomościami i najemcami.

W szczególności nie akceptujemy tego rodzaju inwestycji sieciowych, ponieważ uważamy, że jest to pracochłonne i trudne do kontrolowania pod względem ryzyka. Preferujemy bardziej uregulowane rozwiązania inwestycyjne, takie jak zarządzany LMNP, wkrótce do tego wrócę

Po drugie: AirBnb. Myślę, że nie muszę już wyjaśniać najmniejszego zainteresowania tego typu nieruchomościami po okresie, który właśnie minął.

Ci, którzy przysięgają, że Airbnb jest alfą i omegą inwestycji w nieruchomości, zapłacili cenę, ponieważ nie mają w ogóle najemcóww 2020 roku, a ożywienie jest powolne… w dużej mierze zepsute przez

b>brak turystów (ten rodzaj nieruchomości jest bardziej nastawiony na turystów szukających krótkoterminowego zakwaterowania) we Francji.

Apartamenty Airbnb konkurują ze sobą, zmuszając właścicieli do ciągłego „ulepszania” swojego zakwaterowania, ryzykując jego pogorszenie, konkurencja hoteli, które na to nie pozwoliły i które zaczęły zmienić ich koncepcje i sugestie.

Tutaj ponownie, z kilkoma bardzo konkretnymi wyjątkami, nie popieramy ani nie polecamy tego typu inwestycji w nieruchomości

Zarządzane domy: jeszcze raz bądź ostrożny, nie wszystko jest dobrze na zarządzanym rynku domów.

Jak wspomniałem w preambule do tego rozdziału, istnieje nie jeden, ale wiele podrynków nieruchomości. To samo dotyczy zarządzanego LMNP.

Pięć typów rezydencji: studenckie, medyczne (EHPAD), niemedyczne, biznesowe i turystyczne.

Oczywiście iz oczywistych i pragmatycznych powodów popytu i rynku preferujemy tylko dwie pierwsze kategorie: studenci i domy opieki.

Są to rzeczywiście sektory stabilne, znane jako sektory „ograniczone” i dlatego nie mają na nie wpływu rozwój gospodarczy. Niestety jednak nie dotyczy to rezydencji biznesowych, turystycznych lub opieki, z których wszystkie (lub prawie wszystkie) cierpią na zbyt niskie obłożenie, aby zapewnić zrównoważony ekonomiczny zwrot z rezydencji.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Główni gracze na rynku Fore

Rynek Forex to cały ekosystem obejmujący wielu graczy. Wszyscy oni tworzą ten potężny instrument ekonomiczny, w którym uczestniczą banki centralne i rządy, banki komercyjne, firmy międzynarodowe i inne.

13 / 05 / 24
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

3 kierunkowe podejścia do handlu na rynku akcji

W tym artykule przyjrzymy się trzem podstawowym podejściom do handlu na giełdzie: podążanie za trendem, przeciw trendowi i handel impulsem.

03 / 04 / 24
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Was ist der Unterschied zwischen Forex und Aktienmarkt?

Der Aktienmarkt und der Forex Markt sind zwei verschiedene Märkte mit unterschiedlichen Symbolen, unterschiedlichen Handelssitzungen, aber beide Märkte basieren auf den Kauf- und Verkaufspreisen von Vermögenswerten.

01 / 02 / 24
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Boty handlowe: czy są legalne i jak je wybrać?

W tym artykule przyjrzymy się legalności botów handlowych i podamy kilka wskazówek, jak je wybrać.

22 / 12 / 23
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Holochain: alternatywa dla blockchain, która może zmienić świat

Holochain to zdecentralizowana platforma do tworzenia aplikacji, która nie wymaga wydobycia ani innych energochłonnych procesów.

06 / 12 / 23
Top 4 inwestycji 2022: w co inwestować

Forex i sport: Jak zastosować zasady treningu i rywalizacji w handlu

Forex to międzynarodowy rynek wymiany walut, który daje możliwość zarabiania pieniędzy na różnicy kursów wymiany. Handel na rynku Forex wymaga ciągłej wydajności, umiejętności analitycznych, strategicznego myślenia i psychicznej odporności. Wszystkie te aspekty odgrywają również ważną rolę w sporcie. Ale czy możemy zastosować zasady treningu i rywalizacji w handlu na Forex? Spróbujmy to ustalić.

01 / 12 / 23