Specjalista od tworzenia stron bez umiejętności programistycznych-opinie o kursie

Adrian Chrzanowski - 20 / grudnia / 20 411 Specjalista od tworzeni

Treść artykułu:
Omówienie przebiegu szkolenia
Weryfikacja projektu
Prawdziwe recenzje w Internecie
Wniosek
Specjalista od tworzenia stron internetowych bez umiejętności programistycznych to nowy kierunek studiów, w którym autor opowiada, jak nauczyć się szybko tworzyć strony internetowe i zarabiać na tym pieniądze.
Problem z tego rodzaju szkoleniami polega na tym, że większość "Guru" nauczycieli po prostu sprzedaje publicznie dostępne informacje, które można uzyskać całkowicie za darmo. Ludzie kupują kurs w nadziei na zdobycie prawdziwych umiejętności i możliwości zarabiania pieniędzy, ale w rzeczywistości tracą tylko czas i pieniądze. Nie ślepo wierz w różne kursy i spiesz się, aby je kupić.
W takim przypadku masz gwarancję utraty czasu i pieniędzy, ponieważ ta technika da tylko ogólne wyobrażenie o zarobkach na tworzeniu stron internetowych. W internecie można już znaleźć recenzje od uczniów, którzy piszą, że ten kurs jest manekinem. Dlatego szczegółowo przeanalizujemy projekt i powiemy całą prawdę o tym kursie.
Powiązane nazwy projektu:
Zarobki z tworzenia stron internetowych.
Adres strony:
https://site.onlineschool-profi.ru
Kontakt: [email protected]
Omówienie przebiegu szkolenia
Według legendy autorem kursu jest Valeria Novikova. Valeria od 2017 roku zajmuje się tworzeniem strony internetowej i zarabia miesięcznie od 1100 USD. Valeria postanowiła pomóc pozostałym internautom i zamierza szkolić początkujących, aby zarabiali na tworzeniu stron internetowych. Początkujący będą mogli szybko się przyzwyczaić i od razu zacząć tworzyć swoje pierwsze strony internetowe.
Ważne! Jeśli napotkałeś ten projekt, opisz współpracę w komentarzach na naszej stronie internetowej. Twoja opinia bardzo pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić czas, pieniądze i nie zadzierać z tą szkołą online.
Stwierdzono, że istnieją 2 rodzaje szkoleń, płatne i bezpłatne. Bezpłatne szkolenie mówi, że uczniowie zdobędą podstawową wiedzę. W zaawansowanym nauczaniu Valeria osobiście pomoże uczniom osiągnąć rzeczywiste zamówienia na tworzenie stron internetowych. Kurs online odbędzie się online.
Weryfikacja projektu
Wszystko ładnie napisane, ale gdzie są dane prawne? Nie ma informacji na temat danych prawnych, rodzajów działalności, raportów, które wyraźnie potwierdziłyby, że Valeria z powodzeniem zarabia na tworzeniu prostych stron internetowych.
Być może w przyszłości pojawią się dane prawne. Ale teraz jest oferta publiczna, która wyraźnie stwierdza, że nie ma gwarancji, że po ukończeniu kursu otrzymasz prawdziwe zamówienia, szybko nauczysz się tworzyć profesjonalne strony internetowe i tak dalej. Z grubsza zapłacisz za zwykłe informacje, które można znaleźć w Internecie.
Bezpłatne seminarium internetowe będzie zawierało tylko prezentację podstawowego kursu, który należy kupić. Z grubsza mówiąc, seminarium internetowe będzie miało na celu nakłonienie ludzi do zakupu podstawowego szkolenia.
Porozmawiajmy teraz o samych zarobkach. Ten zarobek jest istotny, ale ma dużą konkurencję. Biorąc pod uwagę, że ten kurs nie wymienia języków programowania (jako szkolenia), Tworzenie strony będzie odbywać się w zwykłych konstruktorach online, w typie tyldy i tak dalej. W tym przypadku cała gama "webmasterów", którzy mogą oferować takie usługi. Dlatego ten rodzaj zarobków nie jest istotny, ponieważ bardzo rzadko ludzie zamawiają witryny wykonane w projektantach internetowych.
W Internecie cała gama bezpłatnych materiałów na temat tworzenia stron internetowych podobną metodą. Cóż, poszukiwanie klientów odbywa się za pośrednictwem forów, freelancerów, grup mediów społecznościowych i tak dalej. W rezultacie kupisz nieskuteczny kurs, wydasz pieniądze i czas,ale nigdy nie zaczniesz zarabiać.
Prawdziwe recenzje w Internecie
W Internecie są już negatywne recenzje, mimo że podobno nauka rozpocznie się 17 maja. Ludzie są bardzo negatywnie nastawieni do tego kursu. Głównie obawiają się, że po raz kolejny kupią Smoczek i stracą pieniądze i czas.
Wniosek
Ten kurs nie jest zalecany do zakupu. Nie ma prawdziwych danych, faktów, które potwierdziłyby sukces Valerii, jasnych punktów dotyczących zwrotu pieniędzy i pomocy uczniom (w ofercie publicznej).
Takie kursy są odpowiednie tylko dla początkujących, którzy są zbyt leniwi, aby szukać informacji w Internecie.
Specjalista od tworzenia stron internetowych bez umiejętności programistycznych - opinie o szkoleniach
Olga Makiejewa
Młody autor i ekspert projektu Seoseed.ru -posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do produktywnej pracy. Duża wiedza na temat bezpieczeństwa w Internecie.

Jeśli naprawdę chcesz zacząć zarabiać na tworzeniu stron internetowych, lepiej obejrzeć filmy szkoleniowe w Internecie. Specjaliści uczą prawdziwego tworzenia stron internetowych,a nie typowych niepotrzebnych konstruktorów. To szkolenie jest odpowiednie tylko jako wprowadzenie, nie możesz zarabiać od 1000 usd, jak obiecuje Valeria.


Ocena niezawodności
Gwarancja
0
Zaufanie
0
W sumie
0
Nie ufaj.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Specjalista od tworzeni

Jak innowacje w branży spożywczej generują duże zyski

Przegląd niektórych wielkich innowacji Quebecu w ekologicznej żywności i gotowaniu. Skupmy się nie na trendach, ale na wynikach badań i rozwoju, które obecnie można znaleźć na półkach sklepów spożywczych.

09 / 02 / 23
Specjalista od tworzeni

Zarządzanie projektami: definicja, funkcjonowanie i przydatność

Zarządzanie projektami to pierwsza rzecz, którą musi wiedzieć każdy kierownik projektu, aby z powodzeniem realizować projekt. Przecież dzięki opanowaniu tego, czym jest zarządzanie projektami, można zaplanować odpowiednie działania we właściwym czasie.

24 / 01 / 23
Specjalista od tworzeni

Rynek akcji: jakie informacje należy ignorować?

Patrząc na giełdę z perspektywy inwestora, łatwo zauważyć, że każda nowa informacja na rynku powoduje duży szum. Czasami jest tyle szumu, że trudno uchwycić istotę.

23 / 12 / 22
Specjalista od tworzeni

Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

21 / 07 / 22
Specjalista od tworzeni

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Gwałtowne przyspieszenie w dół dla dolara euro, osiągając kluczowe wsparcie 1,0300 po gwałtownym wzroście popytu na dolary amerykańskie po zmianie nastrojów na ryzyko.

08 / 07 / 22
Specjalista od tworzeni

Najlepsze inwestycje, na których należy się skoncentrować w 2022 r

Najlepsze inwestycje, to nieruchomości i ubezpieczenia nowej generacji, kryptowaluty, wynajem mebli, fundusze strukturyzowane, private equity, metaverse, inwestycje w innowacyjne sektory i zrównoważony SCPI.

28 / 06 / 22