Orkcoin.com -przegląd wątpliwego sklepu

Adrian Chrzanowski - 25 / May / 21 1023 Orkcoin.com - przegląd

Orkcoin.com -sklep internetowy z walutami cyfrowymi. Tutaj możemy kupić walutę dla różnych gier.
W istnieniu takich usług nie jest niczym niezwykłym, chociaż administracja gier zdecydowanie zalecamy kupowanie jakichkolwiek produktów do gier tylko za pośrednictwem oficjalnych stron internetowych. Ale można i przez takie jak Orkcoin.com. jeśli jest wielkie pragnienie. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że wśród takich sklepów jest wielu oszustów. Jak można się spodziewać, tego projektu również nie można nazwać uczciwym. A mówiąc wprost, jest to oszustwo, w którym nie można niczego kupić, tylko dać oszustom własne pieniądze.
Jak szukać projektu
Orkcoin.com recenzje
Cyfrowy sklep Walutowy
Orccoincom rozwód
Witryna
https://orkcoin.com
Plusy i minusy Orkcoin.com
Nie
Lipowy sklep
Nic nie sprzedają
Kradną pieniądze
Orkcoin.com -co to za projekt
Widzimy tanią stronę internetową, na której praktycznie nie ma żadnych zrozumiałych informacji. Natychmiast zaczynają nas przetwarzać, abyśmy dokonali przynajmniej zakupu.
Kupimy tutaj walutę gry, ale to nie jest fakt. Aby udowodnić swoją uczciwość i wiarygodność, oszuści ponoszą wszelkie bzdury opisane w sekcji gwarancji. Informują, że akceptują płatności na zweryfikowane portfele elektroniczne, a nawet karty bankowe. To tylko wtedy, gdy zaczynasz płacić za towary, pieniądze nie są jasne, gdzie, nie można nawet sprawdzić. Więc to wszystko jest niczym więcej niż makaronem na uszach.
Podobnie jak wszystkie inne tak zwane "gwarancje", które są zwykłą wodą, puste obietnice, które absolutnie nic nie są poparte.
Charakterystyczną cechą Orkcoin.com jest pełna anonimowość projektu. Mówią, że sklepy działają w całej Rosji, a nawet w Europie, ale nie ma informacji o Orkcoin.com nigdzie nie ma. Nie ma recenzji, reputacji ani adresów tych sklepów.
Brak jakichkolwiek informacji prawnych. Oznacza to, że jest to rodzaj sieci sklepów, które nie mają żadnych dokumentów. No i jak tu w ogóle można robić zakupy?
Co do opinii, to ponieważ w rzeczywistości Orkcoin.com jest to bardzo młody projekt, praktycznie nie ma na to opinii. Dopiero w ostatnim czasie pojawiła się niewielka liczba komentarzy, a wszystkie z nich są oczywiście wyjątkowo negatywne.
Domena projektu jest przewidywalnie wykupiona. Wzięli mniej lub bardziej wiekową domenę, a oszuści absolutnie nie dbają o to, że jej nazwa w ogóle nie pasuje do tematu sklepów internetowych.
Komunikacja
Dane kontaktowe jako takie nie są przewidywalne. Oferują formularz opinii i rzekomo całodobowy czat online, za pośrednictwem którego odpowiesz tylko wtedy, gdy jest to interesujące dla administratora. Czyli do momentu zapłaty.
Zdemaskowanie
Orkcoin.com -to wyjątkowy sklep z walutami w grze. Tutaj można kupić walutę w World of Warcraft, World of Tanks, Lineage 2 Essence, Lineage 2 (РУОФФ), Lineage 2 Classic, ArcheAge (Pl), Eve Online, Diablo 3, Aion (4Game), Blade & Soul (PL), Perfect World, Albion Online, Guild Wars 2, Black Desert Online, Royal Quest, TERA Online, the Elder Scrolls (TESO), Warframe, FIFA 20 (19,18,17, Mobile), GTA SAMP (SAMP, CRMP, RP), Crossout, Escape From Tarkov, Fallout 76, Stalker Online, Standoff 2, Clash of Clans, Garena Free Fire, Clash Royale, Brawl Stars, Lords Mobile, World of Wacraft Classic, Akustyka, PUBG Mobile, Warface, GTA 5, FIFA 20 Ultimate Team, Sea of Thieves, Call of Duty: Mobile, Forza Horizon 4, GTA 5 RPBlack Desert Mobile, Mortal Kombat X Mobile, ArcheAge: Unchained, World of Tanks: Blitz, w najniższej cenie.
Orkcoin.com -rozwód za pieniądze
Istotą oszustwa jest to, że po zakupie nic nie dostaniesz. Natychmiast zapomną o twoim istnieniu, a oszuści nie dbają o to, co o nich pomyślisz.
Werdykt
W żadnym wypadku nie zadzieraj z Orkcoin.com. to nie jest internetowy sklep z cyfrową walutą, to oszustwo, które istnieje tylko po to, aby pompować pieniądze od naiwnych klientów.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Orkcoin.com - przegląd

Pięć kroków do udanych inwestycji w nieruchomości, nawet w czasie kryzysu

Jeśli wybrałeś już ścieżkę pasywnego dochodu i zachowania kapitału, to prędzej czy później Twoje kroki poprowadzą Cię na ścieżkę zwaną „inwestowaniem w nieruchomości”.

07 / 09 / 23
Orkcoin.com - przegląd

Czy Bank Japonii zaostrzy politykę?Prognozy dziewięciu głównych banków Japonii

Komitet Polityki Pieniężnej (MPC) Banku Japonii zbierze się w piątek, 1 września. Czy Bank Japonii zaostrzy politykę w piątek?

29 / 08 / 23
Orkcoin.com - przegląd

Globalna gospodarka będzie nadal zwalniać pomimo oznak odporności i wznowienia aktywności w Chinach

Gdzie indziej, nagłe ponowne zaangażowanie Chin w świat przygotowuje grunt pod szybkie ożywienie aktywności gospodarczej. Globalne warunki finansowe uległy poprawie, ponieważ presja inflacyjna zaczęła słabnąć

08 / 08 / 23
Orkcoin.com - przegląd

Badanie zalet i wad finansowania pari-passu на dzisiejszym rynku

Finansowanie pari-passu jest popularną elastyczną metodą finansowania w dzisiejszym świecie biznesu. Jego największą zaletą jest równe traktowanie inwestorów, co daje każdemu równe szanse na spłatę kapitału. Finansowanie pari-passu może być jednak bardziej złożone niż finansowanie koncesyjne i wiąże się z pewnym ryzykiem.

02 / 06 / 23
Orkcoin.com - przegląd

Straty platformy wirtualnej. Cyberprzestępczość.

Zbrodnia w świecie kryptowalut! Platforma Beanstock padła ofiarą cyberprzestępców, którzy ukradli prawie 200 milionów dolarów. Atakujący zaatakowali mechanizm zarządzania i przenieśli aktywa o wartości 182 milionów dolarów w różnych kryptowalutach. Incydent spowodował gwałtowny spadek wartości monety BEAN, ale cały rynek kryptowalut odnotował spadek.

30 / 05 / 23
Orkcoin.com - przegląd

RYZYKO KONCENTRACJI: SYTUACJA TYPOWA DLA 1999 R

Rosnący wpływ gigantów technologicznych na indeks S&P 500 budzi obawy o koncentrację. Pięć dużych spółek odpowiada za większość wzrostu indeksu, podczas gdy inne spółki osiągają gorsze wyniki. Inwestorzy są ostrożni ze względu na ryzyko recesji i wysokie mnożniki wyceny. Pomimo niepewności gospodarczej, giganci technologiczni nabierają rozpędu.

28 / 05 / 23