O zapoznaniu się z najbardziej niezwykłym laptopem Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Slate Grey

Adrian Chrzanowski - 13 / lutego / 22 346 Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Jaką rolę odgrywa dla Ciebie innowacyjność urządzenia? Jeśli priorytetem jest wybór komputera, zalecamy zwrócenie uwagi nie tylko na standardowe parametry, ale także na obecność rozsądnych rozwiązań. Yoga Slim 7 Pro to jeden z tych laptopów, który jest na najwyższym poziomie pod każdym względem.

Rozpocznij pracę szybciej niż kiedykolwiek, po prostu otwierając pokrywę, a technologia rozpoznawania twarzy zapewni natychmiastowe logowanie. Czujniki uwagi chronią informacje na ekranie, ponieważ ostrzegają, gdy ktoś zagląda na ekran urządzenia przez ramię. Zapewnią również automatyczne wylogowanie po wyjściu.

Ten przedstawiciel laptopów Lenovo robi wrażenie na pierwszy rzut oka 


Zaznaczę najważniejsze dla mnie chwile:

 


Śmiało można nazwać takiego laptopa idealnym

I spójrz na zdjęcie karuzeli unikalnej obudowy laptopa Yoga. Jest to wynik ciekawej współpracy z marką LITKOVSKAYA. Tkanina, z której wykonane są Akcesoria — to zabytkowe koszulki, koszule, pozostałości archiwalnych kolekcji marki. Kawałki tkaniny są ponownie tkane na drewnianych maszynach we wsiach Karpat. I każdy przypadek jest ręcznie tworzony przez ukraińskich rzemieślników.
Jest to jeden z doskonałych sposobów dbania o środowisko i ograniczania konsumpcji


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Zrozumienie ryzyka w inwestycjach

Inwestowanie w aktywa rynku finansowego naraża Cię na szereg ryzyk. Mówimy o parze zwrot/ryzyko, ponieważ są one ze sobą nierozerwalnie związane.

25 / 04 / 23
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Jak innowacje w branży spożywczej generują duże zyski

Przegląd niektórych wielkich innowacji Quebecu w ekologicznej żywności i gotowaniu. Skupmy się nie na trendach, ale na wynikach badań i rozwoju, które obecnie można znaleźć na półkach sklepów spożywczych.

09 / 02 / 23
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Zarządzanie projektami: definicja, funkcjonowanie i przydatność

Zarządzanie projektami to pierwsza rzecz, którą musi wiedzieć każdy kierownik projektu, aby z powodzeniem realizować projekt. Przecież dzięki opanowaniu tego, czym jest zarządzanie projektami, można zaplanować odpowiednie działania we właściwym czasie.

24 / 01 / 23
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Rynek akcji: jakie informacje należy ignorować?

Patrząc na giełdę z perspektywy inwestora, łatwo zauważyć, że każda nowa informacja na rynku powoduje duży szum. Czasami jest tyle szumu, że trudno uchwycić istotę.

23 / 12 / 22
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

21 / 07 / 22
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14are05 Recenzja

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Gwałtowne przyspieszenie w dół dla dolara euro, osiągając kluczowe wsparcie 1,0300 po gwałtownym wzroście popytu na dolary amerykańskie po zmianie nastrojów na ryzyko.

08 / 07 / 22