★★★★★

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Adrian Chrzanowski - 08 / lipca / 22 353 Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Cena w Euro i dolara na koniec sesji Azji i Pacyfiku oraz europejskiej złamał kluczowego wsparcia 1,0400, naciskając w krótkim czasie poziom psychologiczny 1,0300, osiągając po raz ostatni w grudniu 2002 roku. Teraz analitycy obawiają się, że fibre może osiągnąć kolejny niedźwiedzi cel w krótkim czasie, ale mają nadzieję na odbicie.

Ruch jest bardzo dużo, to jest rozwiązane, a nie w budżecie po poniedziałek bardzo spokojny dla Euro Dolar ze względu na święto Dnia Niepodległości USA, ale wolumeny handlowe wróciły do "normalnego", a przyszły Dolar Amerykański zaczął gwałtownie się umacniać, przynosząc indeks DXY za 106,00 punktów, poziom osiągnięty w grudniu 2002 r.
Czarny nastrój dla euro po ostatnich komentarzach członków EBC
Trudna sytuacja dla euro, która nie znajduje popytu, szczególnie po ostatnich komentarzach urzędników Europejskiego Banku Centralnego Muellera i De Guindosa,którzy powiedzieli w poniedziałek 4 lipca, że podwyżka stóp procentowych o zaledwie 25 punktów bazowych (0,25%) 21 lipca byłaby najbardziej odpowiednia.

W rezultacie te komentarze doprowadziły do dzisiejszego złego nastroju na rynku europejskim, dodając jeszcze więcej wagi do Euro. Szkoda dla wspólnej waluty, ponieważ ustabilizowała się w drugim kwartale dzięki gotowości urzędników EBC do rozpoczęcia podwyżek stóp w celu podjęcia działań przeciwko wzrostowi inflacji, przełamując trend niedźwiedzi, który rozpoczął się w grudniu 2020 r.

Ale niedawna sytuacja wstrząsnęła duszą i zmusza inwestorów forex do ponownej oceny wszystkiego i prawdopodobnie zmienią podejście.
Zgodnie z oczekiwaniami cena fibre właśnie osiągnęła wsparcie psychologiczne 1,0300, poziom, który nie został dotknięty w grudniu 2002. Na razie graficzne pozycjonowanie dolara euro jest w decydującym momencie; zamknięcie powyżej 1,03 może spowodować krótkoterminową korektę w górę i pozwolić bykom spróbować to wszystko uratować.

Natomiast codzienne zamknięcie poniżej wcześniej wspomnianego poziomu będzie potwierdzeniem ostatecznego naruszenia wsparcia, a fibre będzie miało na celu osiągnięcie pierwszego użytecznego wsparcia reprezentowanego przez pośredni cel 1,0250.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Jak innowacje w branży spożywczej generują duże zyski

Przegląd niektórych wielkich innowacji Quebecu w ekologicznej żywności i gotowaniu. Skupmy się nie na trendach, ale na wynikach badań i rozwoju, które obecnie można znaleźć na półkach sklepów spożywczych.

09 / 02 / 23
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Zarządzanie projektami: definicja, funkcjonowanie i przydatność

Zarządzanie projektami to pierwsza rzecz, którą musi wiedzieć każdy kierownik projektu, aby z powodzeniem realizować projekt. Przecież dzięki opanowaniu tego, czym jest zarządzanie projektami, można zaplanować odpowiednie działania we właściwym czasie.

24 / 01 / 23
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Rynek akcji: jakie informacje należy ignorować?

Patrząc na giełdę z perspektywy inwestora, łatwo zauważyć, że każda nowa informacja na rynku powoduje duży szum. Czasami jest tyle szumu, że trudno uchwycić istotę.

23 / 12 / 22
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

21 / 07 / 22
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Gwałtowne przyspieszenie w dół dla dolara euro, osiągając kluczowe wsparcie 1,0300 po gwałtownym wzroście popytu na dolary amerykańskie po zmianie nastrojów na ryzyko.

08 / 07 / 22
Euro spada poniżej 1,0300 w stosunku do dolara: globalna deprecjacja

Najlepsze inwestycje, na których należy się skoncentrować w 2022 r

Najlepsze inwestycje, to nieruchomości i ubezpieczenia nowej generacji, kryptowaluty, wynajem mebli, fundusze strukturyzowane, private equity, metaverse, inwestycje w innowacyjne sektory i zrównoważony SCPI.

28 / 06 / 22