★★★★★

Bitcoin spadł o 1%, kończąc dzień około 42 400$.

Adrian Chrzanowski - 29 / March / 22 324 Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Ethereum stracił w środę 0,5%, inne wiodące altcoiny z pierwszej dziesiątki wykazały mieszaną dynamikę: od spadku o 1,1% (XRP) do wzrostu o 9,3% (Cardano).

Cardano Rally drugiego dnia po tym, jak założyciel Ada, Charles Hoskinson, obiecał, że do końca 2022 r.Blockchain Cardano będzie miał taką samą wydajność jak Solana.

Całkowita kapitalizacja kriptorynka, według coingecko, wzrosła w ciągu dnia o 0,3%, do 2,01 biliona dolarów. Indeks dominacji Bitcoin spadł o 0,2%, do 40%.

Indeks strachu i chciwości Bitcoin wzrósł w ciągu dnia o 5 punktów, do 31 i pozostaje w stanie "strachu".

Bitcoin został skorygowany w dół po tym, jak dzień wcześniej napotkał silny opór około 43 000$. Według WhaleMap w okolicy wcześniej kupowano wieloryby kryptograficzne, które posiadały od 1000 do 10 000 BTC. Mogli zmniejszyć część zakupów, co spowodowało spadek ceny. Jednak BTC wykazało się siłą i było w stanie utrzymać się powyżej 42 000 USD, pomimo spadku amerykańskich indeksów giełdowych.

Bank of America przewiduje,że regulacja rynku kryptowalut zwiększy zaufanie i zwiększy kapitalizację rynkową 15-krotnie, do 30 bilionów dolarów.

Były szef jednego z oddziałów Bank of America, David Wu, uważa, że Bitcoin stanie w obliczu presji gospodarczej i geopolitycznej po uruchomieniu amerykańskiej waluty cyfrowej (CBDC). To samo zrobiły już Chiny, które są najbliżej wprowadzenia cyfrowego Juana.

Tajlandia zakazuje używania kryptowalut jako środka płatniczego od 1 kwietnia, ponieważ takie płatności negatywnie wpływają na system finansowy i zmniejszają skuteczność polityki pieniężnej Państwa.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Pięć kroków do udanych inwestycji w nieruchomości, nawet w czasie kryzysu

Jeśli wybrałeś już ścieżkę pasywnego dochodu i zachowania kapitału, to prędzej czy później Twoje kroki poprowadzą Cię na ścieżkę zwaną „inwestowaniem w nieruchomości”.

07 / 09 / 23
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Czy Bank Japonii zaostrzy politykę?Prognozy dziewięciu głównych banków Japonii

Komitet Polityki Pieniężnej (MPC) Banku Japonii zbierze się w piątek, 1 września. Czy Bank Japonii zaostrzy politykę w piątek?

29 / 08 / 23
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Globalna gospodarka będzie nadal zwalniać pomimo oznak odporności i wznowienia aktywności w Chinach

Gdzie indziej, nagłe ponowne zaangażowanie Chin w świat przygotowuje grunt pod szybkie ożywienie aktywności gospodarczej. Globalne warunki finansowe uległy poprawie, ponieważ presja inflacyjna zaczęła słabnąć

08 / 08 / 23
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Badanie zalet i wad finansowania pari-passu на dzisiejszym rynku

Finansowanie pari-passu jest popularną elastyczną metodą finansowania w dzisiejszym świecie biznesu. Jego największą zaletą jest równe traktowanie inwestorów, co daje każdemu równe szanse na spłatę kapitału. Finansowanie pari-passu może być jednak bardziej złożone niż finansowanie koncesyjne i wiąże się z pewnym ryzykiem.

02 / 06 / 23
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Straty platformy wirtualnej. Cyberprzestępczość.

Zbrodnia w świecie kryptowalut! Platforma Beanstock padła ofiarą cyberprzestępców, którzy ukradli prawie 200 milionów dolarów. Atakujący zaatakowali mechanizm zarządzania i przenieśli aktywa o wartości 182 milionów dolarów w różnych kryptowalutach. Incydent spowodował gwałtowny spadek wartości monety BEAN, ale cały rynek kryptowalut odnotował spadek.

30 / 05 / 23
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

RYZYKO KONCENTRACJI: SYTUACJA TYPOWA DLA 1999 R

Rosnący wpływ gigantów technologicznych na indeks S&P 500 budzi obawy o koncentrację. Pięć dużych spółek odpowiada za większość wzrostu indeksu, podczas gdy inne spółki osiągają gorsze wyniki. Inwestorzy są ostrożni ze względu na ryzyko recesji i wysokie mnożniki wyceny. Pomimo niepewności gospodarczej, giganci technologiczni nabierają rozpędu.

28 / 05 / 23