★★★★★

Bitcoin spadł o 1%, kończąc dzień około 42 400$.

Adrian Chrzanowski - 29 / marca / 22 168 Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Ethereum stracił w środę 0,5%, inne wiodące altcoiny z pierwszej dziesiątki wykazały mieszaną dynamikę: od spadku o 1,1% (XRP) do wzrostu o 9,3% (Cardano).

Cardano Rally drugiego dnia po tym, jak założyciel Ada, Charles Hoskinson, obiecał, że do końca 2022 r.Blockchain Cardano będzie miał taką samą wydajność jak Solana.

Całkowita kapitalizacja kriptorynka, według coingecko, wzrosła w ciągu dnia o 0,3%, do 2,01 biliona dolarów. Indeks dominacji Bitcoin spadł o 0,2%, do 40%.

Indeks strachu i chciwości Bitcoin wzrósł w ciągu dnia o 5 punktów, do 31 i pozostaje w stanie "strachu".

Bitcoin został skorygowany w dół po tym, jak dzień wcześniej napotkał silny opór około 43 000$. Według WhaleMap w okolicy wcześniej kupowano wieloryby kryptograficzne, które posiadały od 1000 do 10 000 BTC. Mogli zmniejszyć część zakupów, co spowodowało spadek ceny. Jednak BTC wykazało się siłą i było w stanie utrzymać się powyżej 42 000 USD, pomimo spadku amerykańskich indeksów giełdowych.

Bank of America przewiduje,że regulacja rynku kryptowalut zwiększy zaufanie i zwiększy kapitalizację rynkową 15-krotnie, do 30 bilionów dolarów.

Były szef jednego z oddziałów Bank of America, David Wu, uważa, że Bitcoin stanie w obliczu presji gospodarczej i geopolitycznej po uruchomieniu amerykańskiej waluty cyfrowej (CBDC). To samo zrobiły już Chiny, które są najbliżej wprowadzenia cyfrowego Juana.

Tajlandia zakazuje używania kryptowalut jako środka płatniczego od 1 kwietnia, ponieważ takie płatności negatywnie wpływają na system finansowy i zmniejszają skuteczność polityki pieniężnej Państwa.


Dla Twojego bezpieczeństwa stworzyliśmy czarną listę brokerów..


Komentarze (0)
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Akcje Alphabet mogą nabrać tempa w najbliższych tygodniach

Akcje Alphabet (GOOGLE) nie uniknęły gwałtownego wzrostu niechęci do ryzyka w pierwszej połowie czerwca, spowodowanego obawami przed recesją. Akcje spadły o ponad 10%, aby powrócić do najniższego poziomu z poprzedniego miesiąca-do około 2050 USD.

21 / 07 / 22
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Euro Dolar Deflaguje i spada poniżej 1,0300

Gwałtowne przyspieszenie w dół dla dolara euro, osiągając kluczowe wsparcie 1,0300 po gwałtownym wzroście popytu na dolary amerykańskie po zmianie nastrojów na ryzyko.

08 / 07 / 22
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Najlepsze inwestycje, na których należy się skoncentrować w 2022 r

Najlepsze inwestycje, to nieruchomości i ubezpieczenia nowej generacji, kryptowaluty, wynajem mebli, fundusze strukturyzowane, private equity, metaverse, inwestycje w innowacyjne sektory i zrównoważony SCPI.

28 / 06 / 22
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Kontrakty terminowe na ropę Brent - lipiec 2022 (LCON2)

Dostęp do wykresów CFD dla kontraktów terminowych na ropę Brent w czasie rzeczywistym. Masz możliwość zmiany wyglądu wykresów, zmieniając skalę, typ wykresu, skalę oraz dodając własne analizy i wykresy niestandardowe. Możesz także zapisywać swoje analizy i tworzyć własne systemy. Aby zobaczyć pełną listę promocji, wybierz „Narzędzia” u góry menu.

30 / 05 / 22
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Jak używać wskaźników wolumenu w handlu?

Jeśli handlujesz akcjami, giełda dostarcza informacji o wolumenie obrotu. Informacje te pozwalają zobaczyć, czy uczestnicy rynku wspierają trend cenowy. Na rynku forex sytuacja jest inna, ale inwestorzy nadal mogą uzyskać przegląd wolumenów.

25 / 05 / 22
Bank of America: rynek kryptograficzny wzrośnie 15 razy

Ceny gazu ziemnego: prognozy na 2021

Rynki towarowe mogą być interesujące dla inwestorów z wielu powodów. Informują nas w szczególności o tym, jak inne rynki finansowe mogą się rozwijać w mniej lub bardziej bliskiej przyszłości.

19 / 05 / 22